فایلهای قابل دانلود و کاربردی برای شما

فایل نصبی قفل یو اس بی-ورژن 8.40

فایل نصبی نرم افزار تک کاربره(Public)

برای نصب نرم افزار تک کاربره میتوانید بسته نصبی بالارا دانلود نموده، از حالت فشرده خارج نمایید و سپس بعد از فارسی سازی ویندوز که دستورالعمل آن در منوی دانلودها و در بخش فارسی سازی وجود دارد، از طریق اجرای فایل SETUP.EXE اقدام به نصب نرم افزار بصورت اتوماتیک نمایید.لازم به ذکر است از آنجایی که بانک اطلاعاتی بسته های نصبی جدید هلو ورژن ۲۰۰۸r2 هستند، بنابراین ویندوز شما ۷-۸ – ۱۰ و یا انواع ویندوز سرور، که باشد بدون تفاوت در نسخه ویندوز، نصب یکسان و سازگاری خواهید داشت..

فیلم آموزشی نصب برنامه هلو(SLM)

MSDE2008(R2)

راهنمای نصب بانک اطلاعاتی 2008

فایل

SQL2008

برای نصب جداگانه و غیراتوماتیک بر روی سیستمهایی که یا قبلا با نسخه 2000 بانک اطلاعاتی کار میکرده یا برای نسخه هایی که به صورت مستقل نیاز به نصب این نسخه از بانک اطلاعاتی دارند.کاربرد دارد.در مراحل نصب  به تنظیمات مهم توجه فرمایید.

لینک دانلود برنامه Anydesk و Ultra wiever

Anydesk Remote

لطفا بر روی لینک بالا کلیک کرده و بعد از دانلود فایل زیب را از حالت فشرده خارج نمایید.بعد از نصب به شما یک آی دی نشان میدهد که جهت ارتباط اینترنتی آنرا به کارشناس مربوطه اطلاع دهید.

نسخه روزانه برنامه(Daily)

فایلهای روزانه نصبی نسخه کارتی(new)

برای استفاده از نسخه های روزانه نرم افزار برای رفع اشکال پیش آمده در سیستمتان، فایل بالارا دانلود نموده و از حالت فشرده خارج نمایید.سپش فایلهای موجود در فلدر روزانه، با توجه به راهنمایی زیر جانمایی فرمایید.

۱- روی آیکن هلو روی دسکتاپ کلیک راست نموده

۲- گزینه open file location را انتخاب نمایید

۳- فایلهای روزانه را در این مسیر ذخیره و جایگزین بفرمایید.

فیلم آموزشی منوهای برنامه هلو

فیلم  آموزشی نحوه استفاده از برنامه هلو

با دانلود این فایل میتوانید آموزش نرم افزار را از صفر تا ۱۰۰ پیش ببرید و بدون مشکل و خیلی راحت با نرم افزار حسابداری خود، امور مالی مجموعه تان را پیش ببرید.

اگزه اندروید

Android.rar

اگزه نصبی اپلیکشن های نصبی برنامه هلو( بعد از سفارش و فعالسازی ماژول)

فایل نصبی نسخه کارت هوشمند

کارت SLM

فایل نصبی نسخه های کارت هوشمند اس ال ام

ورژن 8.40

برای نصب نرم افزار تک کاربره میتوانید بسته نصبی بالارا دانلود نموده، از حالت فشرده خارج نمایید و سپس بعد از فارسی سازی ویندوز که دستورالعمل آن در منوی دانلودها و در بخش فارسی سازی وجود دارد، از طریق اجرای فایل SETUP.EXE اقدام به نصب نرم افزار بصورت اتوماتیک نمایید.لازم به ذکر است از آنجایی که بانک اطلاعاتی بسته های نصبی جدید هلو ورژن ۲۰۰۸r2 هستند، بنابراین ویندوز شما ۷-۸ – ۱۰ و یا انواع ویندوز سرور، که باشد بدون تفاوت در نسخه ویندوز، نصب یکسان و سازگاری خواهید داشت.(برای نصب نسخه های کارتی، بعد از انجام مراحل نصب اطلاعات روی کارت هوشمند را وارد پنجره باز شده نموده و بعد از مرحله فعالسازی، کد ارسالی از طریق اس ام اس را وارد نمایید)

 فرم اظھارنامه مالیات بر درآمد اشخاص حقوقی

اظھارنامه مالیات بر درآمد اشخاص حقوقی
(موضوع ماده ۱۱۰ ق م م)

ezharname hoghoughi

دانلود نسخه روزانه قفل

USB

1399/06/12