ارتباط با ما

با بیش از 30 سال سابقه در صنعت IT و خدمات حسابداری

محاسب پرداز حکمت با داشتن دپارتمانهای مختلف، سعی در رفع نیازهای فنی و مالی شما دارد و تاکنون نیز توانسته با مجموعه های بزرگی در این زمینه همکاری داشته باشد.

در کنار شما بودن و کمک به رشد کسب و کار شما برای ما همراهی با ارزشی است که جز با اعتماد شما به تجربه ما در زمینه های IT و مالی و کارشناسان باهوش و توانمندمان، برایمان حاصل نخواهد شد.

ما منتظر حضور گرم شما و استفاده از خدمات مجموعه محاسب پرداز حکمت هستیم تا بتوانیم شاهد لبخند رضایت و موفقیتهای روزافزونتان باشیم.

سرپرست تیم ما

جناب مهندس شهرام میردامادیان، بعنوان سکان دار و سرپرست تیم حرفه ای محاسب پرداز حکمت، فارغ التحصیل رشته کامپیوتر، مدرس حرفه ای مجتمع فنی تهران و حسابدار با تجربه شرکتهای معتبر بازرگانی و تولیدی، سابقه ای بسیار قوی و درخشان در حوزه های فناوری شبکه، سخت افزار و حسابداری و حسابرسی را گردآوری نموده اند .ایشان با انتخاب هوشمندانه اعضای تیم به ارتقاء سطح آموزش و کاربری نرم افزار، کمکهای بسیار شایانی کرده اند.

اعضای تیم ما

اعضای حرفه ای محاسب پرداز حکمت، مجموعه ای متشکل از 25 کارشناس دورکار و مستقر در مجل نمایندگی را شامل میشود و تمام تلاش مدیریت مجموعه بر آن بوده تا اعضای این تیم از نفرات بسیار باتجربه و خبره و جوانان باهوش و با پشتکار انتخاب شوند.برای آشنایی با تیم ما میتوانید اعضای تیم را در صفحه معرفی اعضا مشاهده نمایید.

اطلاعات تماس

شماره تماس پشتیبانی

شماره تماس پشتیبانی

شماره واتساپ

شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸-۱۲ و ۱۳-۱۷ پنجشنبه ها ۸-۱۲
جمعه ها تعطیل

ارتباط با ما از طریق اپلیکیشن بله

ارتباط با ما از طریق اپلیکیشن بله

۰۹۱۹۳۷۸۳۴۰۰

ارتباط با ما از طریق اپلیکیشن روبیکا

ارتباط با ما از طریق اپلیکیشن روبیکا

۰۹۱۹۳۷۸۳۴۰۰

پیمایش به بالا