طراحی فرم های اختصاصی

با 40 سال سابقه

بسیاری از مشتریان و کاربران نرم افزار هلو، به دلیل علاقه به توسعه برندینگ خود علاقمند به داشتن طراحی اختصاصی در فرمهای فاکتور رسمی، غیررسمی و فیش پرینت میباشند، که تیم طراحی محاسب پرداز حکمت با توجه به تجربه و تخصص بسیار بالای خود، توانسته در تمام حوزه های طراحی و در زبانهای فارسی، انگلیسی و عربی، نمونه های بسیار شاخص و چشم نوازی رو ایجاد نماید.

برای مشاهده نمونه‌های طراحی شده روی دکمه زیر کلیک کنید.

ویژگی‌های طراحی فرم های اختصاصی

چه ویژگی‌هایی این محصولات را خاص و متمایز میکند؟

ویژگی شماره 1

در طراحی فرمهای اختصاصی رسمی و غیر رسمی، هیچ محدودیتی در پیچیدگی اجرا متناسب با امکانات نرم افزار مورد استفاده کاربر نخواهد بود و در سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی سفارشات طراحی در بالاترین کیفیت پذیرفته میشود.

ویژگی شماره 2

طراحی فاکتورهای ارزی و ریالی هم بشکل ساده و هم در صورتهای خاص و پیچیده طبق خواسته و نظر مشتری کاملا قابل اجرا و تحویل میباشد. این سطح از توانمندی باعث شده تا از سرتاسر کشور(و حتی مشتریان ساکن خارج از ایران) درخواست طراحی اختصاصی ارجاع شود.

ویژگی شماره 3

طراحی لیبل بارکد ، فیش پرینتر و طراحی حواله انبار، فیش پذیرش و گزارشات فصلی(حتی در قالب ابعاد فیش پرینتر) برای استفاده در کسب و کارهای متفاوت کاملا امکان پذیر و قابل اجرا میباشد.جهت دریافت قیمت و مدت زمان اجرا با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

مدت زمان اجرا

معمولا مدت زمان اجرا بستگی کامل به میزان پیچیدگی طرح و جزییات مد نظر مشتری دارد. چون دقت در اجرا و تمیزی فایل یکی از مهمترین ویژگیهای اجرایی ما میباشد، بنابراین، بر اساس تجربه طراح، همان ابتدا همان تحویل که از یازه 2 روز کاری تا یک هفته کاری میتواند متغیر باشد به شما اطلاع داده میشود.

هزینه اجرا

برآورد هزینه اجرا، با توجه به زمینه کسب و کار مشتری و میزان جزییاتی که برحسب پنلهای شغلی متفاوت قابل استفاده و اجرا در طراحی اختصاصی تاثیرگذار است، انجام میگردد که این مبالغ از حداقل یک میلیون و پانصد هزار تومان، برای طراحی فاکتورهای رسمی قیمت گذاری میشود و برای فرمهای دیگر متناسب با طرح مشتری و البته محدودیتهای زمانی قابل محاسبه میباشد.

سوالات متداول در مورد این محصول

آیا برای همه کدهای نرم افزار میتوان طراحی اختصاصی سفارش داد؟

بله.طراحی و اجرای طرح فاکتور یا فرمهای اختصاصی( گزارشات، حواله انبار، رسید و …)، برای هر کد و متناسب با امکانات همان کد قابل اجرا مباشد.

تو طراحی فاکتور از لوگوی خود ما میتوانید استفاد نمایید؟

بله.استفاده از طرح لوگوی شما، در جهت توسعه برندینگ بیزینس و کسب و کار شما یکی از مهمترین اهداف طراحی اختصاصی است.

نحوه تحویل طراحی انکجام شده چگونه میباشد؟

از آنجایی که تمام تلاش ما در تسریع و راحتی بیشتر فرآیندهای کارشناسی است، بنابراین بعد از تایید نهایی طرح طراحی شده، از طریق ریموت انی دسک و آنلاین، فایل مربوطه تحویل میشود و در نرم افزار شما جانمایی میشود تا تستهای نهایی و واقعی قابل انجام گردد.

همین الان از این خدمت استثنایی بهره ببرید!!!

برای دسترسی به مشاوره و خرید این خدمت فقط کافیه فرم زیر را تکمیل کنید
تا متخصصان ما در سریع ترین زمان با شما تماس بگیرند

پیمایش به بالا