سامانه مودیان

خدمات پشتیبانی سامانه مودیان

با شروع سال جدید و بعد از فراخوان اداره مالیات جهت ثبت نام شرکتهای  حقوقی(سهامی خاص، عام ، با مسئولیت محدود و نامحدود و …)، نرم افزارهای مورد تایید اداره مالیات مکلف به تجهیز شدن به منوی سامانه مودیان شده اند تا کاربران نرم افزارهای حسابداری طبق قوانین مصوب، بتوانند از طریق درگاه موجود در برنامه، اطلاعات فاکتورهای خرید و فروش خود را به سامانه مودیان مالیاتی اعلام نمایند.

خدمات 1

درگاه ملی و فضای کارپوشه برای ارسال فاکتور فروش و تایید فاکتورهای خرید همه شرکتهای حقوقی بستر برخط یا آنلاین را فراهم نموده که جهت دریافت شناسه یکتا  و گواهی امضای الکترونیک و فعال سازی آن در نرم افزار حسابداری هلوی مشتریان از جمله خدمات تخصصی این مجموعه میباشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر، از تعرفه و نحوه اجرای این خدمت با شماره های مجموعه در ارتباط باشید.

خدمات 2

درگاه ملی و فضای کارپوشه برای ارسال فاکتور فروش و تایید فاکتورهای خرید همه اشخاص حقیقی(اصناف) بستر برخط یا آنلاین را فراهم نموده که جهت دریافت شناسه یکتا  و گواهی امضای الکترونیک و فعال سازی آن در نرم افزار حسابداری هلوی مشتریان از جمله خدمات تخصصی این مجموعه میباشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر، از تعرفه و نحوه اجرای این خدمت با شماره های مجموعه در ارتباط باشید.

همین الان از این خدمت استثنایی بهره ببرید!!!

برای دسترسی به مشاوره و خرید این خدمت فقط کافیه فرم زیر را تکمیل کنید
تا متخصصان ما در سریع ترین زمان با شما تماس بگیرند

قوانین:
◻نکته مهم: زمان تکمیل فرم، فیلترشکن روشن نباشد.
◻نکته مهم: درصورتیکه لینک فرم آنلاین مستقیم باز نشد، آدرس لینک را کپی کرده و در مرورگر کروم یا فایرفاکس اجرا نمایید.
◻نکته مهم: فایلهایی که باید در فرم ضمیمه شود، حتما با پسوند PDF باشد.
◻نکته مهم: فایل خام معرفی نامه ها در ادامه این پیام خدمت شما ارسال شده، کافی است پرینت همین فرمهارو تکمیل نمایید و تصویر با پسوند پی دی اف آنرا به فرم آنلاین ضمیمه نمایید.

سوالات متداول در مورد این محصول

برای فعال سازی سامانه چه باید کرد؟

بعد از بروز رسانی نرم افزار هلو، منوی سامانه مودیان در بخش عملیات مالی برای شما بصورت رایگان اضافه میگردد. جهت دریافت شناسه مالیاتی و امضاء الکترونیک با کارشناسان ما ارتباط بگیرید.

چه کسانی نیاز به فعال کردن سامانه دارند؟

همه صاحبان کسب و کارهای ثبت شده برای اینکه شامل جریمه و هزینه های تحمیلی نشوند نیاز به فعال سازی سامانه خواهند داشت.

برای داشتن سامانه مودیان چه کدی از نرم افزار را باید داشته باشم؟

تمام نرم افزارهای هلو از ساده ترین کد (11) تا بالاترین کد(جامع) در آخرین ویرایش شامل منوی سامانه مودیان میباشند و نیاز به هیچ هزینه اضافی و جانبی نخواهید داشت.

پیمایش به بالا