حسابداری غیرحضوری

با 40 سال سابقه

تیم ما با ارائه فضای ابری قابل‌دسترسی از طریق اینترنت داخلی و بین‌المللی، در خدمت کسب‌وکارهایی که نیاز به دسترسی آسان به اطلاعات مالی دارند.
با استفاده از حسابداری غیرحضوری، همواره می‌توانید به اطلاعات مالی کسب و کار خود در هر شهر یا هر کجای دنیا که هستید، دسترسی داشته باشید. این نرم‌افزار امکان مشاهده ترازنامه، صورت‌های مالی، گزارش‌های مالی و سایر اطلاعات مربوط به مالیات و حسابداری را فراهم می‌کند.

ویژگی‌های حسابداری آنلاین

چه ویژگی‌هایی این محصولات را خاص و متمایز میکند؟

ویژگی شماره 1

مقرون به صرفه مخصوصا برای کسب و کارهای کوچک
با استفاده از نرم‌افزار حسابدار آنلاین، می‌توانید بدون خرید نرم افزارو فقط با پرداخت اجاره آن، بر روی کد جامع نرم افزار هلو با تمام امکانات ، بصورت آنلاین به محیط کاربری خود، بر روی هاست متصل شوید و داده‌های مربوط فاکتورهای خرید و فروش و انبار کالایی و گزارشات حسابداری رسمی و غیر رسمی خود را ثبت و بررسی نمایید.

ویژگی شماره 2

مدیریت دقیق حساب بانکی
با استفاده از حسابدار غیرحضوری، شما می‌توانید به اطلاعات ثبت شده حساب بانکی خود در نرم افزار جهت گزارشگیری دسترسی داشته باشید و تراکنش‌های مالی خود را مدیریت کنید. مانیتور کردن وجوه دریافتی و پرداختی، افزایش دقت و کنترل بیشتری به شما می‌دهد.

ویژگی شماره 3

دسترسی به اطلاعات مالی در هر زمان
شما می‌توانید با استفاده از حسابدار غسرحضوری به اطلاعات مالی خود دسترسی دائم داشته باشید. این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد تا هر زمان و هر مکان که نیاز به بررسی وضعیت مالی خود دارید، آن را بررسی و مدیریت کنید.

خدمات 1

حسابدار آنلاین بر روی بستری امن و همواره در دسترس به شما کمک میکند تا دسترسی خود و کاربران را به اطلاعات مالی کنترل کنید. شما می‌توانید سطح دسترسی هر کاربر را بصورت جداگانه تعیین کنید تا هر کاربر متناسب با مسئولیت و نیاز، به اطلاعات و منوهای نرم افزار دسترسی داشته باشد.

خدمات 2

حسابدار غیرحضوری مانند یک نیروی انسانی حضوری برای حسابداری کار می­کند. حسابداری آنلاین به شما کمک می کند تا فاکتورها و تراکنش‌های مالی خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. این خدمات به شما از ورود دستی اطلاعات و احتمال خطا جلوگیری می کند و فرآیند ثبت فاکتور را بهبود می بخشد.

سوالات متداول در مورد این محصول

همین الان از این خدمت استثنایی بهره ببرید!!!

برای دسترسی به مشاوره و خرید این خدمت فقط کافیه فرم زیر را تکمیل کنید
تا متخصصان ما در سریع ترین زمان با شما تماس بگیرند

پیمایش به بالا