اجرای دورکاری

یکی از قوی ترین نمایندگیها در ارائه خدمت دورکاری در ایران

با خدمات دورکاری، شما بدون وابستگی به مکان یا دستگاه خاصی، می توانید از سرویس دورکاری ما استفاده کنید. در این حالت شما با دو سرور لوکال و سرور آنلاین امکان دسترسی دارید.
در حالت سرور لوکال، یک سرور با ویژگی‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مناسب برای تامین حافظه اصلی،امنیت و اتصال کاربران یا کلاینت‌ها استفاده می‌شود.
در سرور آنلاین یک سرویس مبتنی بر اینترنت، شما می توانید از هر جایی و با استفاده از دستگاه های مختلفی مانند کامپیوتر، تبلت یا گوشی هوشمند به خدمات حسابداری دسترسی داشته باشید. این سرورها در فضای ابری (Cloud) قرار دارند و اطلاعات شما در آنها ذخیره می‌شود.

ویژگی‌های اجرای دورکاری

چه ویژگی‌هایی این محصولات را خاص و متمایز میکند؟

ویژگی شماره 1

شما می‌توانید با خدمات دورکاری ما به صورت آنلاین و در هر زمانی که نیاز دارید به عملیات مالی و حسابداری خود دسترسی داشته باشید. این ویژگی شامل دسترسی به مواردی مانند ثبت فاکتورها، مدیریت بدهی و بستانکاری، مشاهده معین اشخاص، تهیه گزارشات مالی و مالیاتی و غیره می‌شود.

ویژگی شماره 2

با استفاده از سرور آنلاین در خدمات دورکاری، امنیت اطلاعات شما افزایش می‌یابد؛ زیرا اطلاعات شما در سرورهای ابری با استفاده از رمزنگاری امن ذخیره می‌شوند. همچنین، این سرویس به شما امکان همکاری و اشتراک‌گذاری اطلاعات با سایر افراد و تیم‌ها را نیز می‌دهد.

ویژگی شماره 3

با استفاده از خدمات دورکاری، شما نیازی به نصب نرم‌افزارهای سنگین بر روی دستگاه خود ندارید و به‌راحتی می‌توانید به طور آنلاین از طریق مرورگر وارد حساب کاربری خود شوید و به خدمات حسابداری دسترسی پیدا کنید.

خدمات 1

 در این خدمت، سرویس سرور لوکال در محل اصلی شرکت یا سازمان شما نصب و پیکربندی می‌شود. این سرور می‌تواند به‌عنوان کیس سرور مرکزی عمل کند که کاربران و کلاینت‌ها از طریق شبکه محلی هم به آن وصل شوند و دسترسی به نرم‌افزار و منابع سیستمی را خواهند داشت.

خدمات 2

سرویس سرور آنلاین در محیط ابری یا Cloud به شما این امکان را می‌دهد که از طریق اتصال اینترنتی به هر دستگاهی که مرورگر و ارتباط اینترنتی داشته باشد، به‌صورت آنلاین متصل می‌شوید. این خدمت به شما امکان دسترسی به نرم‌افزار و اطلاعات حسابداری را در هر زمان و هر مکانی به‌صورت دورکاری می‌دهد.

سوالات متداول در مورد این محصول

چه تفاوتی بین سرور لوکال و سرور آنلاین در سرویس دورکاری وجود دارد؟

سرور لوکال در محل شرکت یا سازمان شما نصب می‌شود، درحالی‌که سرور آنلاین در یک مرکز داده ابری (مانند حافظه ابری یا هاستینگ) قرار دارد که توسط مجموعه ما مدیریت می‌شود.در سرور لوکال جدای از هزینه تجهیز سخت افزاری نیاز به یک آی تی من یا کارشناس دائمی شبکه خواهید داشت تا به مسائل احتمالی شبکه و تنظیمات دسترسی ها و امنیت رسیدگی داشته باشد.

چه مزایایی در خدمات دورکاری حسابداری وجود دارد؟

با خدمات دورکاری حسابداری، شما می‌توانید به اطلاعات حساب‌های خود از هر کجا و هر زمانی دسترسی پیدا کنید. این امکان به شما اجازه می‌دهد که به‌راحتی اطلاعات مالی خود را مدیریت کنید و بر آنها نظارت داشته باشید.

چه مزایایی در استفاده از سرور آنلاین برای خدمات دورکاری وجود دارد؟

بدون نیاز به سرمایه اولیه جهت تجهیز سخت افزاری و نیروی انسانی متخصص در محل شما، امکان راه اندازی دورکاری و دسترسی آنلاین به نرم افزار و اطلاعات برای شما فراهم میشود که همین ویژگی ها جذابیت استفاده از این خدمت رو دوچندان کرده است.

همین الان از این خدمت استثنایی بهره ببرید!!!

برای دسترسی به مشاوره و خرید این خدمت فقط کافیه فرم زیر را تکمیل کنید
تا متخصصان ما در سریع ترین زمان با شما تماس بگیرند

پیمایش به بالا