وب سرویس هلو

وب‌سرویس هلو، برنامه‌ای است برای پل زدن میان یک فروشگاه اینترنتی آنلاین (سایت فروشگاهی ووکامرس) با نرم‌افزار حسابداری هلو (سرویس جامع یا همان کد 41 و 44).
شما با استفاده از این ابزار می‌توانید برای هر ثبت سفارشی که در سایت اتفاق می‌افتد، ثبت اطلاعات سفارش در نرم‌افزار و سپس صدور فاکتور را در محیط نرم افزار انجام دهید.
دستاورد مهم وب‌سرویس هلو، انبارداری دقیق و کاملاً آنلاین بین نرم‌افزار و وب‌سایت است، به‌طوری‌که به دلیل ارتباط مستقیم بین این دو بخش، اطلاعات کالایی کاملاً بروز و بدون نیاز به دخالت اپراتورها در بازه‌های زمانی 1 ساعته، 2 ساعته، 6 ساعته و به‌صورت دلخواه انجام می‌شود.

ویژگی‌های وب سرویس هلو

چه ویژگی‌هایی این محصولات را خاص و متمایز میکند؟

ویژگی شماره 1

به‌روزرسانی کالاهای قابل‌فروش بدون دخالت اپراتور و عدم فروش کالاهای ناموجود در سایت. این ویژگی باعث سرعت عمل بالاتر و اتلاف زمان کمتری می‌شود.

ویژگی شماره 2

ایجاد رابطه بسیار نزدیک و دقیق میان دپارتمان‌های طراحی سایت و فروش و حسابداری که برای کسب‌وکارهای مدیریت شده، بسیار مهم است. همچنین امکان دسترسی و ذخیره‌سازی اطلاعات مالی، انبارداری و اسناد دریافتی و پرداختی به‌صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت.

ویژگی شماره 3

وب سرویس هلو به‌سادگی و آسانی برای استفاده از امکانات موردنیاز برای کاربران طراحی شده است. همچنین، مشتریان می‌توانند در صورت بروز هرگونه مشکل یا سؤال، به تیم پشتیبانی مجرب ما در وب سرویس هلو مراجعه کنند.

خدمات 1

با استفاده از وب‌سرویس هلو، تطابق اطلاعات نرم‌افزار حسابداری با  وب‌سایت فروشگاهی به‌صورت آنی و خودکار به‌صورت آفلاین وجود دارد. ازآنجایی‌که پایگاه‌داده نرم‌افزار حسابداری که شامل اطلاعات مالی، انبارداری و اسناد دریافتی و پرداختی می‌شود، روی کامپیوتر کاربر ذخیره می‌شود و نه در اینترنت؛  بنابراین دسترسی به اطلاعات آماری و فاکتوری فروش بصورت لوکال نیز در احتیار شما خواهد بود.

خدمات 2

ارتباط برقرارکردن به همراه سرعت بالا و امکانات قابل‌قبول با سایت فروشگاهی که با سیستم فروشگاه ساز ووکامرس کار می‌کند. در صورت نیاز به شخصی سازی یا سفارشی نمودن وب سرویس برای سایت با زبان پایتون نیز میتوانید با تیم حرفه ای کد نویسی ما ارتباط بگیرید.

اطلاعات تکمیلی برای وب سرویس هلو

راهنمای مستندات API وب سرویس
(سرویس طراحی شده توسط محاسب پرداز حکمت برای فروشگاههای آنلاین)

سوالات متداول در مورد این محصول

وب‌سرویس چیست و چه استفاده‌هایی دارد؟

وب‌سرویس یک روش برای تبادل داده بین اپلیکیشن‌ها و نرم‌افزارها در اینترنت است. آن را می‌توانیم به‌عنوان یک رابط بین برنامه‌های مختلف برای ارائه و دریافت اطلاعات استفاده کنیم.

وب‌ سرویس هلو چه کاربردی دارد؟

وب سرویس‌ هلو مجموعه‌ای از خدمات برای کسب‌وکارهای اینترنتی است. از طریق وب سرویس‌ هلو، می‌توان کارهایی مانند دسترسی و ذخیره‌سازی اطلاعات مالی، انبارداری و اسناد دریافتی و پرداختی به‌صورت آفلاین و بدون نیاز به اینترنت را انجام داد.

چه ویژگی‌هایی وب ‌سرویس هلو را منحصربه‌فرد می‌سازد؟

یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد وب سرویس هلو، سادگی و استفاده آسان آن است. با استفاده از وب سرویس هلو، می‌توان در کمترین زمان ممکن و با تلاش کم، به امکانات موردنیاز خود دسترسی داشت. همچنین مشتریان می‌توانند در صورت بروز هرگونه مشکل یا سؤال به تیم پشتیبانی آنها مراجعه کنند.

همین الان از این خدمت استثنایی بهره ببرید!!!

برای دسترسی به مشاوره و خرید این خدمت فقط کافیه فرم زیر را تکمیل کنید
تا متخصصان ما در سریع ترین زمان با شما تماس بگیرند

پیمایش به بالا